Minister Szałamacha zastanawia się - powiedziała Beata Szydło. Minister Jackiewicz nie otrzymał od premier żadnej propozycji | Zdaniem Brukseli konstrukcja podatku może faworyzować mniejsze sklepy, co może być uznane za pomoc publiczną | Do tragedii doszło we Wloszech na linii kolejowej Andria-Corato niedaleko Bari, obsługiwanej przez prywatną spółkę  | Sonochemia może służyć do wytwarzania pożytecznych produktów o rozmaitych właściwościach i zastosowaniach. | Przy zasobach informacyjnych i archiwalnych tych podmiotów  portal nie miałby konkurencji -  twierdzi pełnomocnik ds.reformy mediów | Sąd w Suwałkach uniewinnił zastępcę dyżurnego miejscowej komendy policji, oskarżonego o niedopełnienie obowiązków | To jest ostatnia szansa, aby uwolnić się spod jarzma antydemokratycznej brukselskiej machiny - napisał brytyjski tabloid "The Sun" | Zastrzelony przez policję napastnik został zidentyfikowany przez media jako Omar Mateen, obywatel USA pochodzenia afgańskiego | Delegacja Komisji Weneckiej znów złoży wizytę w Polsce, a jej celem będzie przygotowanie opinii na temat ustawy o policji | To najszerzej zakrojony tego typu atak w Polsce - zaatakowano 17 banków komercyjnych oraz 230 banków spółdzielczych
 
 
 
 

Artur Zasada, Grupa Europejskiej Partii LudowejZ wykształcenia jest prawnikiem i menedżerem. Ma za sobą doświadczenie samorządowe. W 2009 roku do Parlamentu Europejskiego dostał się z listy PO z okręgu gorzowskiego. Jest członkiem Komisji ds. Transportu i Turystyki. Zasiada też w delegacji do spraw stosunków z Irakiem.

W 1990 roku, po przekształceniu Milicji Obywatelskiej w policję, wstąpił do służby. Przepracował cztery lata, zakończył służbę jako funkcjonariusz wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.

Do polityki wrócił po opuszczeniu szeregów policji. W latach 90. był członkiem ZChN, gdzie współpracował głównie z politykami z Gorzowa, m.in. z Kazimierzem Marcinkiewiczem, Markiem Jurkiem i Markiem Surmaczem. Po utworzeniu PiS wstąpił do tej partii wspólnie z kolegami z ZChN. Na przełomie 2003 i 2004 roku zrezygnował jednak z członkostwa w PiS i dołączył do Platformy Obywatelskiej. W 2006 roku, startując z listy tej partii, został wybrany do zielonogórskiej rady miasta.

W swojej pracy zawodowej miał krótki epizod ministerialny: był pracownikiem resortu łączności, który został zlikwidowany za rządów premiera Jerzego Buzka.

Po powrocie z Warszawy przez kilka lat pracował na kierowniczym stanowisku na Poczcie Polskiej w Zielonej Górze. Przez pewien czas prowadził także działalność gospodarczą.

Jest miłośnikiem mocnego rocka, amatorsko trenuje boks. Ponadto jest instruktorem strzelectwa sportowego i pasjonatem internetowej gry Hattrick.

http://www.arturzasada.pl/


Projekt otrzymał finansowanie z Parlamentu Europejskiego

ver 1.1.0